Strona Główna Aktualności
kategoria_Aktualnosci
Zajęcia Klubu Seniora - maj 2011 Drukuj Email
Zajecia_Seniorow_maj_2011_200x112

W m-cu maju odbyły się zajęcia w Klubie Seniora między innymi: przygotowania i udział w festynie majowym, przygotowanie poczęstunku na turniej siatkarski, próby i występ zespołu wokalno-tanecznego z okazji Dnia Matki.

Nasi Seniorzy wzięli udział w programie ,,Bezpieczny senior” realizowany przez Powiatową Komendę Policji w Kołobrzegu. Program uczy, jak ,, nie dać się oszukać”. Na spotkaniu  Panie policjantki p. Ania i p. Magda omawiały z naszymi seniorami sposoby okradania ,,na szklankę wody” czy ,, na cygankę”, były również omawiane problemy przemocy wobec osób starszych, zagrożenia w ruchu drogowym, bezpieczne korzystanie z bankomatów i metody zabezpieczenia mieszkań przed włamaniami. Przy tej okazji nasi seniorzy mieli też możliwość spotkania i podzielenia się  różnymi doświadczeniami z Dzielnicowymi Komisariatu Policji w Rymaniu.

Więcej…
 
Podziękowania z Domu Dziecka w Podbrodziu Drukuj Email
Domowi_Dziecka_w_Podbrodziu_200x130
W imieniu Dyrekcji oraz wychowanków Domu Dziecka w Podbrodziu przesyłamy wyrazy wdzięczności oraz podziękowań za przekazane kosze ze słodyczami. Życzymy dużo zdrowia, pogody ducha, wszelkiej pomyślności pracy społecznej oraz satysfakcji z dobrze pełnionej misji pomocy rodakom.

Dyrektor Domu Dziecka w Podbrodziu na Litwie
Joleta Weronika Dubauskiene
Więcej…
 
Spotkanie uczestników wycieczki do Wilna Drukuj Email

Spotkanie_w_Klubie_SenioraZapraszamy wszystkich uczestników wycieczki do Wilna 12 kwietnia 2011 r. na spotkanie w Klubie Seniora  (stadion) o godzinie  16:00.

 

ZAPRASZAMY

 
Słodycze dla dzieci z Domów Dziecka na Litwie Drukuj Email
Slodycze_200x150

 

DZIĘKUJEMY !!!

Akcja „Słodycze dla Wilna” zorganizowana przez GOPS oraz Klub Seniora w Rymaniu przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Ilość słodyczy, którą zebraliśmy zaskoczyła wszystkich. Bardzo ucieszył nas fakt, że tak wielu darczyńców wsparło naszą zbiórkę.Pragniemy podziękować lokalnym przedsiębiorcom, młodzieży oraz nauczycielom z ZSP w Rymaniu, Radnym Rady Gminy, Sołtysom i Radom Sołeckim z terenu Gminy, Stowarzyszeniom, pracownikom Urzędu Gminy oraz wszystkim ludziom, którzy zrozumieli i wsparli naszą ideę. Tak duża ofiarność z Waszej strony pozwala nam wierzyć, że w tych trudnych czasach można liczyć na Wasze wsparcie i serca otwarte na czynienie dobra!

Zdjęcia koszy ze słodyczami

Z głębi serca dziękujemy!!!

Kierownik GOPS w Rymaniu
 
Wycieczka do Wilna - program Drukuj Email

podroznik_200x355

Wilno3,, Idzie wiosna”- a to dla Seniorów znak, że należy wyruszyć na szlaki turystyczne. Wielkimi krokami zbliża się termin wyjazdu Naszego Klubu do Wilna. Sądzę, że będzie to dla naszych klubowiczów wielkie przeżycie, na pewno nie zabraknie wspomnień i pieśni. Zabierzemy ze sobą pogodę, uśmiech i dobry humor…  Odkryjemy Wilno- dziedzictwo naszych Ojców. Program  wycieczki :


Więcej…
 
Zaproszenie na zajęcia w m-cu marcu Drukuj Email
aniol_1_lewy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zaprasza serdecznie wszystkich emerytów, rencistów  do  gminnego Klubu Seniora w Rymaniu na zajęcia w m-cu marcu:  z pilatesu, aerobiku, malowania na szkle, próby zespołu wokalno-tanecznego, szycie strojów na występy. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i środę od godz. 15:00.

Zajęcia odbywają  się w Klubie Seniora ,,Pod Aniołami” (Stadion) na ul. Sportowej 1. Wszystkich emerytów i rencistów serdecznie zapraszamy !!!

Zdjęcia z  odbytych zajęć w m-cu lutym 2011 r.

 
Dzień Kobiet 2011 Drukuj Email
Dzien_Kobiet_2011_Klub_Seniora_200x122

ZA ZDROWIE PAŃ!!!

8 marca to święto wszystkich Kobiet. Doskonale wiedzą o tym nasi Seniorzy, którzy dla członkiń Klubu Seniora „Pod Aniołami” przygotowali słodki poczęstunek z tej okazji. Nasze Seniorki były bardzo zadowolone i szczęśliwe, że w tym dniu mogły czuć się tak wyjątkowo, kiedy to Panowie serwowali im kawę i ciastko, a Pan Roman Polan z tej okazji ułożył i wyrecytował dla nich wspaniały wiersz, który pragniemy zaprezentować i zadedykować wszystkim mieszkankom Gminy Rymań!

Więcej…
 
Bal Seniora w Siemyślu - 4 marca 2011 r. Drukuj Email
IMG_0009_200x134

JAK SIĘ BAWIĆ TO SIĘ BAWIĆ …

Po pracowitym dniu i nocy, przyszedł czas na zasłużony odpoczynek i zabawę. Korzystając z zaproszenia zaprzyjaźnionego Klubu Seniora „Złota Jesień” w Siemyślu, nasi Seniorzy dnia 4 marca 2011 r. wybrali się całą grupą na karnawałowy Bal Seniora do Domu Kultury w Siemyślu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 11

Szukaj

BIP GOPS

Twój Parasol

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja