Jesteśmy Aktywni VI (2013) - kurs pierwszej pomocy Drukuj Email

Logotyp zdjcie dobre kolor 500x80 kopiaPierwsza pomoc 2013 014 200

 

KURS PIERWSZEJ POMOCY !!!

Z końcem listopada uczestnicy projektu systemowego „Jesteśmy aktywni”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, uczestniczyli w profesjonalnym kursie pierwszej pomocy, przeprowadzonym przez Pana Szymona Kozłowskiego – ratownika medycznego, przedstawiciela Polskiej Grupy Ratowników Medycznych.

 Podczas zajęć uczestnicy poznali sposoby udzielania pierwszej pomocy w różnych przypadkach – gdy będą świadkami wypadku drogowego, omdlenia czy choćby poważniejszego skaleczenia. Dzięki profesjonalnym fantomom mogli nabyć praktyki w jaki sposób wykonuje się resuscytację krążeniowo – oddechową u dorosłych i dzieci. Zajęcia z pierwszej pomocy były bardzo ciekawe dla wszystkich uczestników i przeprowadzone w niezwykle wesołej atmosferze. Miejmy nadzieję, że zdobyta przez beneficjentów wiedza przyda im się w dalszym życiu i będą mogli w praktyce pokazać to czego się nauczyli.

Wstecz

 

Szukaj

BIP GOPS

Twój Parasol

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja