Jesteśmy Aktywni VI (2013) - szkolenie KUCHARZ 2013 Drukuj Email

Logotyp zdjcie dobre kolor 500x80 kopia

szkolenie KUCHARZ 2013

KOLEJNE SZKOLENIE W RAMACH PROJEKTU „JESTEŚMY AKTYWNI”

Wrzesień to miesiąc, w którym dzieci powracają do szkół po przerwie wakacyjnej. Podobnie uczestnicy projektu systemowego „Jesteśmy aktywni” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego we wrześniu powrócili do swoich szkoleń. W dniach 16-27 września 2013 r. 6 uczestniczek projektu odbyło 80-cio godzinne szkolenie zawodowe pn.: „Kucharz – garmażer z elementami obsługi przyjęć okolicznościowych”.

Panie pod bacznym okiem kucharza Pana Artura Sulińskiego poznały podstawowe sposoby gotowania, pieczenia czy smażenia. Poznały tajniki smacznego i niedrogiego przyrządzania pysznych dań oraz profesjonalnej obsługi przyjęć okolicznościowych jak również dekorowania potraw w taki sposób, żeby zachęcić klienta do ich konsumpcji. Wszystkie Panie sumiennie uczestniczyły w zajęciach i angażowały się przygotowywanie kolejnych dań. Egzaminem kończącym szkolenie było przygotowanie uroczystego bankietu dla wszystkich uczestników projektu oraz gości zaproszonych. Wszystkie potrawy przygotowane przez uczestniczki były pyszne, bardzo kolorowo i pięknie podane ale przede wszystkim wykonane ze zwykłych, ogólnodostępnych produktów. Uczestniczki szkolenia zgodnie stwierdziły, że udział w nim był dla nich ciekawym doświadczeniem, które na pewno wykorzystają w przyszłości – jeśli nie w pracy to w codziennym życiu. Zdaniem Pan Artura który szkolił, Panie stworzyły bardzo dobrany zespół, który mógłby zająć się profesjonalnie gastronomią. Każda z Pań ma w sobie potencjał – jedne smacznie przyprawiają, inne pięknie dekorują, a jeszcze inne potrafią doskonale przygotować poszczególne składniki dań. Mamy nadzieję, że uczestniczki szkolenia wykorzystają zdobytą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną   i spróbują swoich sił na lokalnym rynku pracy sięgając po te oferty, które będą zgodne z nabytymi umiejętnościami.

Wstecz       
 

Szukaj

BIP GOPS

Twój Parasol

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja