Strona Główna
Strona główna GOPS Rymań
Zimowisko w Białym Dunajcu - 19.02.2017 r. PDF Drukuj Email

Zimowisko

UWAGA ZIMOWISKO

w Białym Dunajcu

 

Dużymi krokami zbliża się termin wyjazdu uczestników na Zimowisko. Informuje, że wyjazd na  Zimowisko  do Białego Dunajca odbędzie się 19.02.2017 roku o godz. 4 00 z parkingu przy Urzędzie Gminy w Rymaniu, ul. Szkolna 7. Jednocześnie przypominam o zabraniu potrzebnych rzecz, zwłaszcza legitymacji szkolnej, ciepły ubiór i stosowna odzież na narty oraz strój na basen. Prosimy uczestników  o punktualne przybycie!!!

 
Centralizacja podatku VAT od 01.01.2017 r. PDF Drukuj Email

 

UWAGA !!!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017r. w związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627


Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

 
Wnioski na posiłki w m-cu GRUDNIU 2016 r. PDF Drukuj Email

Ogloszenie wnioski o posilek 12.2016

 
Wigilia 2016 PDF Drukuj Email

Wigilia 2016 500px- kliknij na plakat aby powiększyć -

 
Jabłka - 01.12.2016 PDF Drukuj Email

Jablko

JABŁKA

 

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W RYMANIU

 będzie wydawał jabłka w dniu
1 grudnia 2016 r. od godziny 10:30

przy URZĘDZIE GMINY W RYMANIU.

 

Po jabłka może zgłosić się każdy mieszkaniec naszej gminy, prosimy zabrać dokument tożsamości.

 
Film Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 PDF Drukuj Email
 
Bal Seniora 2016 - podsumowanie PDF Drukuj Email

Bal Seniora 2016 033
Artykuł ze strony : http://www.gorawino.net
Autor: Jolanta i Tadeusz Dach

Na tegoroczny Bal Seniorów, organizowany przez Klub Seniora „Pod Aniołami” działający przy GOPS w Gminie Rymań, oczekiwano z wielką niecierpliwością. Wcześniejsze doniesienia zapowiadały bal o charakterze greckim, a seniorzy mieli zatańczyć Zorbę.

Na bal do pięknej sali w rymańskim Pałacu, przyjechały zaproszone kluby seniorów z Gościna, Sławoborza, Siemyśla oraz delegacje z klubów z Dygowa oraz gminy Kołobrzeg. Dopisali zaproszeni goście, wśród których był m.in. Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski, wójtowie z gmin Siemyśl, Sławoborze i Rymania, Przewodniczący Rady Gminy, radni , Sołtysowie i wielu innych.  Na balu obecna też była spora grupa seniorów z gminy Rymań, którzy nie należą do Klubu Seniora – może kiedyś do nas dołączą?

Więcej…
 
Ogłoszenie - wypłata zasiłków w m-cu grudniu 2016 PDF Drukuj Email

Gloszenie wypłacenie zasiłkow 2016 500

 
Zbliża się zima 2016 PDF Drukuj Email


bezdomnyZbliża się zima.

W związku ze zbliżającym się okresem zimowym oraz w trosce o dobro osób wymagających wsparcia Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu kieruje apel do mieszkańców gminy Rymań o zwrócenie uwagi na trudną sytuację tych, którzy są szczególnie narażeni na skutki złych warunków atmosferycznych. Wzmożonym zainteresowaniem obdarzone powinny zostać osoby chore, samotne, starsze, a także bezdomne, przebywające w miejscach niezapewniających odpowiednich warunków do prawidłowego funkcjonowania ( klatkach schodowych, pustostanach). Prosimy także o kontakt z pracownikami socjalnymi w przypadku  zaistnienia sytuacji zagrażających w związku z z nadchodzącą zimą. Zainteresowanie się i włączenie w działania na rzecz potrzebujących mają istotny wpływ na poprawę ich sytuacji życiowej, szczególnie trudnej w okresie jesienno–zimowym. Tegoroczne przygotowania służb społecznych do szczególnie trudnego okresu zimy i wyczulenie nas wszystkich na trudny los ludzi potrzebujących pomocy powinny pozwolić zapobiec drastycznym skutkom, jakimi mogą grozić niekorzystne warunki atmosferyczne, a zwłaszcza niskie temperatury.

 
Bal Seniora 2016 - rozkład jazdy autobusu PDF Drukuj Email

- kliknij na plakat aby powiększyć -

Bal Seniora 2016 plakat rozklad jazdy 500px

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 32

Szukaj

BIP GOPS

Twój Parasol

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

Ankieta

Jakie problemy społeczne występujące w Gminie Rymań są wg Państwa najpilniejsze do rozwiązania?